Bazı sitelerde Ankara’nın Dikmen’i hakkında…

ankaranın dikmeni HER SEY DAHİL

Ankara’nın Dikmen’i İstanbul’da

ankaranın dikmeni HER SEY DAHİLAnkara’nın Dikmeni ve ya dizide Ankara’nın Dikmen’i olarak bildiğimiz bazı argo deyimler var, fakat geçenlerde KANAL D ekranlarında yapımcılığının Gani Müjde tarafından üstlenen bir dizi başlayacağınız öğrendim. Bir merak derhal araştırmak istedim. Araştırdım ve gördüğüm o ki dizi Ankara pavyonlarında aradığını bulamayan bir kişinin İstanbul’a gitmesiyle başlayan bir hikâyeden oluşmakta. Dizinin Ankara’da çekileceğini ve hatta Dikmen semtinde çekileceğini düşünerek bir Ankaralı olarak sevinmiştim, fakat dizi İstanbul’da çekilecek.

Dizi tutar mı tutmaz mı bilemiyorum, fakat bu Çarşamba yani 12 mart günü başlayınca göreceğiz.

Kanal D’nin bu yeni dizisinin başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kansu, Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyaş ve Tan Güngör’ün paylaştıkları yeni komedi dizisi “Ankara’nın Dikmeni”, Çarşamba günü saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek ve biz de takipçisi olmaya çalışacağız.

Bu arada, Ankara’nın Dikmen’i dizisi başlamadan fan gruplarının kurulduğunu da gördük. Örneğin www.ankaranindikmeni.info adlı bir site dizinin fanlarını bir araya toplamayı hedefliyor gibi. Sitenin FB sayfası bugünlerde 5 binleri geçtiğini fark ettik.

Haydi başarılar dileriz…

 

KAYNAK: http://herseydahil.info/hersey/ankaranin-dikmeni-yepyeni-dizi/